2016-12-19

Просто асоціації

Олександр Грибоєдов, російський дипломат і письменник, у 1829 році був убитий в Тегерані натовпом персів, які були незадоволені Туркманчайським мирним договором між Росією і Персією (Іраном), що завершував російсько-перську війну 1826—1828 років.

Андрій Карлов, посол РФ у Турції, був Убитий в Анкарі у 2016 році турком, який був незадоволений відновленням відносин між країнами після інциденту зі збитим російським літаком та російською агресією у Сірії.

2016-12-04

Stumblin' In - Chris NormanІнколи викликає подив, коли ні з того ні з сього усі починають поширювати давно відоме для всіх музичне відео. І таке відео несподівано стає вірусним, заповнюючи інформаційну стрічку на ФБ численними перепостами від твоїх друзів. Напевне, просто вмикається своєрідний стадний інстинкт (в хорошому розумінні цих слів), коли з подачі котрогось одного, усі починають раптом емоціювати на вже дещо призабуту, але так само милу для серця мелодію чи пісню. Саме таку феєрію почуттів викликає у мене й композиція «Stumblin’ In» («A love is a life…») у чудовому виконанні Chris Norman & Suzi Quatro, 1978 рік, що зараз репоститься у фейсбуці.

Follow by Email

Чернігів стародавній Веб-камери. Чернігів